Biletul este gol. Alege un eveniment din ofertă pentru a plasa un pariu.
Final
Selecții de top
- G**********Miză 98.00 RON10+ au pariat pe astaSet 1/Final - Vallefoglia (F)/Vallefoglia (F)
- P*********Miză 2.00 RON2+ au pariat pe astaSetul 1 - Total puncte - Sub 45.5
- 1+ au pariat pe astaTotal puncte - Peste 169.5
- 1+ au pariat pe astaExact seturi - 4
- I*********Miză 2.00 RON1+ au pariat pe astaScor corect - 3:0
- C******Miză 10.00 RON1+ au pariat pe astaSetul X - Câștigător - Setul 2 - Vallefoglia (F)
SUPER
PARIURI
Vallefoglia (F) câștigă
Sub 4.5 seturi
Total puncte
Puncte
SUB
PESTE
169.5
171.5
173.5
174.5
175.5
Handicap puncte
Set 1/Final
Scor corect
Total puncte echipă
Să câștige minim un set - Vallefoglia (F)
Setul X - Câștigător
Setul 1 - Total puncte
Exact seturi
Câștigă exact 1 set - Vallefoglia (F)
Câștigă exact 1 set - Cuneo Granda (F)
Câștigă exact 2 seturi - Vallefoglia (F)
Câștigă exact 2 seturi - Cuneo Granda (F)
Setul 1 - Impar/Par
Total puncte impar/par