sport
live
141
Supersocial
Biletele mele
0
casino
casino live
jocuri
casino live
Promo
sport
înregistrare
intră în cont
Sport
Fotbal
Tenis
eSport-Fotbal
Baschet
Counter-Strike 2
Tenis de masă
Handbal
Volei
eSport-Baschet
Hochei
Formula
Baseball
Fotbal american
Darts
League of Legends
Dota 2
Snooker
MMA
Box
Rugby
Fotbal australian
Badminton
Cricket
Futsal
Divertisment și politică
Sporturi cu motor
Valorant
Sah
Ciclism
Golf
Rainbow Six
Honor of Kings
Arena of Valor
eSport-Hochei
eSport-Tenis
Găsiți biletul după cod
Biletul este gol. Alege un eveniment din ofertă pentru a plasa un pariu.
Handbal
Argentina
LHD Plata - Apertura (F)
San Lorenzo de Almagro (F) - Velez Sarsfield (F)
Vizualizare
Repriza 1
26'
San Lorenzo de Almagro (F)
12:14
Velez Sarsfield (F)
Handbal
LHD Plata - Apertura (F)
Repriza 1
26'
San Lorenzo de Almagro (F)
Velez Sarsfield (F)
R1
12
14
San Lorenzo de Almagro (F)
Atac
Chat
Cote
Stats
H2H
Analize
Toate
Totaluri
Speciale
Handicap
Reprize
Final
San Lorenzo de Almagro (F) câştigă meciul
1
2.12
Egalitate la final
X
6.50
Velez Sarsfield (F) câştigă meciul
2
2.02
Golul 30 (incl. prelungiri)
Marchează golul 30 (incl. prelungiri)
San Lorenzo de Almagro (F)
1.78
Marchează golul 30 (incl. prelungiri)
Velez Sarsfield (F)
1.97
Total goluri
Goluri
SUB
PESTE
56.5
Sub 56.5 goluri
1.83
Peste 56.5 goluri
1.75
Total goluri echipă
Handicap
Handicap european
San Lorenzo de Almagro (F) câştigă după ce în prealabil s-a scăzut / adunat numărul de goluri indicat (0:1)
San Lorenzo de Almagro (F) (0:1)
2.55
Egalitate (0:1) după ce în prealabil s-a scăzut / adunat numărul de goluri indicat (0:1)
Egalitate (0:1)
5.75
Velez Sarsfield (F) câştigă după ce în prealabil s-a scăzut / adunat numărul de goluri indicat (0:1)
Velez Sarsfield (F) (0:1)
1.60
Șansă dublă
San Lorenzo de Almagro (F) câştigă sau egal
1X
1.60
San Lorenzo de Almagro (F) sau Velez Sarsfield (F) câştigă
12
1.04
Egal sau Velez Sarsfield (F) câştigă
X2
1.53
Egal - Pariul se rambursează (DNB)
San Lorenzo de Almagro (F) câștigă meciul. În caz de egalitate pariul se rambursează
San Lorenzo de Almagro (F)
1.90
Velez Sarsfield (F) câștigă meciul. În caz de egalitate pariul se rambursează
Velez Sarsfield (F)
1.80
Final & Total goluri
San Lorenzo de Almagro (F) câștigă meciul iar în meci vor fi sub 56.5 goluri în meci
1 & Sub 56.5
3.80
Egalitate în meci și sub 56.5 goluri în meci
X & Sub 56.5
8.00
Velez Sarsfield (F) câștigă meciul iar în meci vor fi sub 56.5 goluri în meci
2 & Sub 56.5
3.40
Velez Sarsfield (F) câștigă meciul iar în meci vor fi peste 56.5 goluri în meci
1 & Peste 56.5
3.35
Egalitate în meci și peste 56.5 goluri în meci
X & Peste 56.5
8.75
Velez Sarsfield (F) câștigă meciul iar în meci vor fi peste 56.5 goluri în meci
2 & Peste 56.5
3.40
Pauză/Final
San Lorenzo de Almagro (F) câştigă/San Lorenzo de Almagro (F) câştigă
1/1
8.75
San Lorenzo de Almagro (F) câştigă/Egal
1/X
35.00
San Lorenzo de Almagro (F) câştigă/Velez Sarsfield (F) câştigă
1/2
22.00
Egal/San Lorenzo de Almagro (F) câştigă
X/1
7.75
Egal/Egal
X/X
25.00
Egal/Velez Sarsfield (F) câştigă
X/2
12.00
Velez Sarsfield (F) câştigă/San Lorenzo de Almagro (F) câştigă
2/1
3.25
Velez Sarsfield (F) câştigă/Egal
2/X
7.75
Velez Sarsfield (F) câştigă/Velez Sarsfield (F) câştigă
2/2
2.35
Prima repriză - 1X2
San Lorenzo de Almagro (F) conduce la pauză
San Lorenzo de Almagro (F)
6.75
Egalitate la pauză
Egal
5.15
Velez Sarsfield (F) conduce la pauză
Velez Sarsfield (F)
1.28
Prima repriză - Total goluri
Prima repriză - Total goluri echipă
Prima repriză - 1X2 & Total goluri
San Lorenzo de Almagro (F) conduce la pauză și total goluri sub 29.5 în prima repriză
1 & Sub 29.5
11.00
Egalitate la pauzăși total goluri sub 29.5 în prima repriză
X & Sub 29.5
10.50
Velez Sarsfield (F) conduce la pauză și total goluri sub 29.5 în prima repriză
2 & Sub 29.5
2.50
San Lorenzo de Almagro (F) conduce la pauză și total goluri peste 29.5 în prima repriză
1 & Peste 29.5
7.25
Egalitate la pauză și total goluri peste 29.5 în prima repriză
X & Peste 29.5
5.50
Velez Sarsfield (F) conduce la pauză și total goluri peste 29.5 în prima repriză
2 & Peste 29.5
2.20
Prima repriză - Handicap
Prima repriză - Handicap european
San Lorenzo de Almagro (F) câştigă prima repriză după ce în prealabil s-a scăzut / adunat numărul de goluri indicat ({hcp)}
San Lorenzo de Almagro (F) (2:0)
1.90
Egalitate (2:0)
Egalitate (2:0)
3.25
Velez Sarsfield (F) câştigă prima repriză după ce în prealabil s-a scăzut / adunat numărul de goluri indicat ({hcp)}
Velez Sarsfield (F) (2:0)
2.85
Prima repriză - Interval goluri
Prima repriză - se marchează 26 - 28 goluri
26-28
4.40
Prima repriză - se marchează 29 - 31 goluri
29-31
1.47
Prima repriză - se marchează 32 - 34 goluri
32-34
4.85
Prima repriză - se marchează peste 34 goluri
35+
50.00
Prima repriză - Interval goluri San Lorenzo de Almagro (F)
Prima repriză - San Lorenzo de Almagro (F) marchează 11 - 12 goluri
11-12
9.25
Prima repriză - San Lorenzo de Almagro (F) marchează 13 - 14 goluri
13-14
1.72
Prima repriză - San Lorenzo de Almagro (F) marchează 15 - 16 goluri
15-16
2.55
Prima repriză - San Lorenzo de Almagro (F) marchează 17 - 18 goluri
17-18
15.00
Prima repriză - San Lorenzo de Almagro (F) marchează mai mult de 18 goluri
19+
50.00
Prima repriză - Interval goluri Velez Sarsfield (F)
Prima repriză - Velez Sarsfield (F) marchează 13 - 14 goluri
13-14
6.25
Prima repriză - Velez Sarsfield (F) marchează 15 - 16 goluri
15-16
1.47
Prima repriză - Velez Sarsfield (F) marchează 17 - 18 goluri
17-18
3.70
Prima repriză - Velez Sarsfield (F) marchează mai mult de 18 goluri
19+
45.00
Prima repriză - Egal - pariul se rambursează (DNB)
San Lorenzo de Almagro (F) câștigă prima repriză, în caz de egalitate pariul se rambursează
San Lorenzo de Almagro (F)
6.00
Velez Sarsfield (F) câștigă prima repriză, în caz de egalitate pariul se rambursează
Velez Sarsfield (F)
1.10
Prima repriză - Diferență victorie
Prima repriză - San Lorenzo de Almagro (F) câştigă la mai mult de 4 goluri
San Lorenzo de Almagro (F) >4
50.00
Prima repriză - San Lorenzo de Almagro (F) câştigă cu 3 sau 4 goluri
San Lorenzo de Almagro (F) 3-4
50.00
Prima repriză - San Lorenzo de Almagro (F) câştigă cu 1 sau 2 goluri
San Lorenzo de Almagro (F) 1-2
7.00
Prima repriză - egalitate
Egalitate
5.15
Prima repriză - Velez Sarsfield (F) câştigă cu 1 sau 2 goluri
Velez Sarsfield (F) 1-2
2.02
Prima repriză - Velez Sarsfield (F) câştigă cu 3 sau 4 goluri
Velez Sarsfield (F) 3-4
3.45
Prima repriză - Velez Sarsfield (F) câştigă la mai mult de 4 goluri
Velez Sarsfield (F) >4
17.00
Prima repriză - Total goluri impar/par
Numărul total de goluri marcate în prima repriză va fi un număr impar
Impar
1.83
Numărul total de goluri marcate în prima repriză va fi un număr par
Par
1.80
Diferență victorie
San Lorenzo de Almagro (F) câştigă la cel puțin 11 goluri diferență
San Lorenzo de Almagro (F) > 10
50.00
San Lorenzo de Almagro (F) câştigă la 6-10 goluri diferență
San Lorenzo de Almagro (F) 6-10
10.00
San Lorenzo de Almagro (F) câştigă la 1-5 goluri diferență
San Lorenzo de Almagro (F) 1-5
2.50
Egalitate
Egalitate
6.50
Velez Sarsfield (F) câştigă la 1-5 goluri diferență
Velez Sarsfield (F) 1-5
2.50
Velez Sarsfield (F) câştigă la 6-10 goluri diferență
Velez Sarsfield (F) 6-10
7.75
Velez Sarsfield (F) câştigă la cel puțin 11 goluri diferență
Velez Sarsfield (F) > 10
50.00
Repriza cu cele mai multe goluri San Lorenzo de Almagro (F)
San Lorenzo de Almagro (F) marchează în prima repriză cele mai multe goluri
Prima repriză
1.80
San Lorenzo de Almagro (F) marchează în ambele reprize acelaşi număr de goluri
Egalitate
6.15
San Lorenzo de Almagro (F) marchează în a doua repriză cele mai multe goluri
A doua repriză
2.50
Repriza cu cele mai multe goluri Velez Sarsfield (F)
Velez Sarsfield (F) marchează în prima repriză cele mai multe goluri
Prima repriză
1.14
Velez Sarsfield (F) marchează în ambele reprize acelaşi număr de goluri
Egalitate
9.50
Velez Sarsfield (F) marchează în a doua repriză cele mai multe goluri
A doua repriză
7.50
Prima la 20 goluri (incl. prelungiri)
Prima la 25 goluri (incl. prelungiri)
Marchează prima 25 goluri (incl. prelungiri)
San Lorenzo de Almagro (F)
2.12
Marchează prima 25 goluri (incl. prelungiri)
Velez Sarsfield (F)
1.67
Interval goluri
Se marchează mai puţin de 47 goluri în meci
0-46
30.00
Se marchează 47 - 49 goluri în meci
47-49
12.00
Se marchează 50 - 52 goluri în meci
50-52
6.00
Se marchează 53 - 55 goluri în meci
53-55
3.95
Se marchează 56 - 58 goluri în meci
56-58
3.50
Se marchează 59 - 61 goluri în meci
59-61
4.30
Se marchează peste 61 goluri în meci
62+
5.00
Interval goluri San Lorenzo de Almagro (F)
San Lorenzo de Almagro (F) marchează mai puţin de 20 goluri în meci
0-19
50.00
San Lorenzo de Almagro (F) marchează 20 - 22 goluri în meci
20-22
18.00
San Lorenzo de Almagro (F) marchează 23 - 25 goluri în meci
23-25
5.00
San Lorenzo de Almagro (F) marchează 26 - 28 goluri în meci
26-28
2.60
San Lorenzo de Almagro (F) marchează 29 - 31 goluri în meci
29-31
2.85
San Lorenzo de Almagro (F) marchează 32 - 34 goluri în meci
32-34
6.00
San Lorenzo de Almagro (F) marchează peste 34 goluri în meci
35+
20.00
Interval goluri Velez Sarsfield (F)
Velez Sarsfield (F) marchează mai puţin de 20 goluri în meci
0-19
50.00
Velez Sarsfield (F) marchează 20 - 22 goluri în meci
20-22
25.00
Velez Sarsfield (F) marchează 23 - 25 goluri în meci
23-25
5.50
Velez Sarsfield (F) marchează 26 - 28 goluri în meci
26-28
2.55
Velez Sarsfield (F) marchează 29 - 31 goluri în meci
29-31
2.65
Velez Sarsfield (F) marchează 32 - 34 goluri în meci
32-34
5.75
Velez Sarsfield (F) marchează peste 34 goluri în meci
35+
20.00
Echipa cu cele mai multe goluri în oricare repriză
San Lorenzo de Almagro (F) va avea cele mai multe goluri înscrise în oricare din reprize
San Lorenzo de Almagro (F)
3.65
Numărul maxim de goluri înscrise de fiecare echipă în oricare repriză va fi egal
Egal
4.85
Velez Sarsfield (F) va avea cele mai multe goluri înscrise în oricare din reprize
Velez Sarsfield (F)
1.67
Total goluri impar/par
Numărul total de goluri în meci va fi un număr impar
Impar
1.85
Numărul total de goluri în meci va fi un număr par
Par
1.80
San Lorenzo de Almagro (F) - Velez Sarsfield (F) Cote Pariuri
Drag
Miniplayer
Close