Biletul este gol. Alege un eveniment din ofertă pentru a plasa un pariu.
Final
Selecții de top
- G***********Miză 60.13 RON68+ au pariat pe astaGG sau Peste 2.5 goluri - Da
- C***********30+ au pariat pe astaPrima repriză - Total goluri - Peste 1.5
- S**********15+ au pariat pe astaInterval goluri - 2-5
- 11+ au pariat pe astaTotal goluri prima repriză & Total goluri - Peste 0.5 & Peste 1.5
- 8+ au pariat pe astaPrima repriză - Total goluri - Peste 0.5
- S**********4+ au pariat pe astaPauză sau Final - Chrobry Glogow
- 3+ au pariat pe astaPauză/Final - X/1
SUPER
PARIURI
Sub 6.5 goluri
Chrobry Glogow câştigă sau egal
Chrobry Glogow peste 0.5 goluri
Prima repriză - Chrobry Glogow câştigă sau egal
Șansă dublă
Ambele echipe marchează (GG)
Pauză sau Final
Total goluri
Total goluri asiatice
Total goluri echipă
Interval goluri
Interval goluri în fiecare repriză
GG sau Peste 2.5 goluri
GG & Peste 2.5 goluri
Câștigă oricare repriză
Pauză/Final
Handicap
Handicap asiatic
Scor corect
Total goluri prima repriză & Total goluri
1X2 & Total goluri (0.5)
1X2 & Total goluri (1.5)
1X2 & Total goluri (2.5)
1X2 & Total goluri (3.5)
1X2 & Total goluri (4.5)
1X2 & GG
1X2 sau Total goluri (0.5)
1X2 sau Total goluri (1.5)
1X2 sau Total goluri (2.5)
1X2 sau Total goluri (3.5)
1X2 sau Total goluri (4.5)
Șansă dublă & Total goluri (1.5)
Șansă dublă & Total goluri (2.5)
Șansă dublă & Total goluri (3.5)
Șansă dublă & Total goluri (4.5)
Șansă dublă & Total goluri (5.5)
Șansă dublă & Total goluri (6.5)
Șansă dublă & Total goluri (7.5)
Total goluri & GG
Egal - Pariul se rambursează (DNB)
Marchează Chrobry Glogow
Marchează Lechia Zielona Gora
Marchează în ambele reprize Chrobry Glogow
Marchează în ambele reprize Lechia Zielona Gora
Câștigă ambele reprize Chrobry Glogow
Câștigă ambele reprize Lechia Zielona Gora
Golul 1
Repriza cu cele mai multe goluri
Pauză/Final & Total goluri (1.5)
Pauză/Final & Total goluri (2.5)
Pauză/Final & Total goluri (3.5)
Pauză/Final & Total goluri (4.5)
Pauză/Final & Total goluri (5.5)
Pauză/Final & Total goluri (6.5)
Prima repriză - 1X2
Prima repriză - Șansă dublă
Prima repriză - Ambele echipe marchează (GG)
Prima repriză - Total goluri
Prima repriză - Total goluri echipă
Prima repriză - Marchează Chrobry Glogow
Prima repriză - Marchează Lechia Zielona Gora
A doua repriză - 1X2
A doua repriză - Total goluri
A doua repriză - Total goluri echipă
A doua repriză - Șansă dublă
A doua repriză - Ambele echipe marchează (GG)
A doua repriză - Marchează Chrobry Glogow
A doua repriză - Marchează Lechia Zielona Gora
Total goluri impar/par