sport
live
161
Supersocial
Biletele mele
0
casino
casino live
jocuri
casino live
Promo
sport
înregistrare
intră în cont
Sport
Fotbal
Tenis
eSport-Fotbal
Baschet
Counter-Strike 2
Tenis de masă
Handbal
Volei
eSport-Baschet
Hochei
Baseball
Fotbal american
Darts
League of Legends
Dota 2
Snooker
MMA
Box
Rugby
Fotbal australian
Badminton
Cricket
Futsal
Divertisment și politică
Sporturi cu motor
Valorant
Sah
Ciclism
Atletism
Golf
Rainbow Six
Honor of Kings
Arena of Valor
Speedway
eSport-Hochei
Găsiți biletul după cod
Biletul este gol. Alege un eveniment din ofertă pentru a plasa un pariu.
Fotbal
Australia
NPL - NSW (F)
Bulls FC Academy (F) - Western Sydney Wanderers II (F)
Dum 6. Sep
Bulls FC Academy (F)
05:00
Western Sydney Wanderers II (F)
Fotbal
NSW - NPL (F)
Dum 6. Sep, 05:00
Bulls FC Academy (F)
Western Sydney Wanderers II (F)
Chat
Cote
Stats
H2H
Echipe
Clasament
Analize
Toate
Bet Builder
Populare
Goluri
Reprize
Combos
Final
Bulls FC Academy (F) câştigă
1
1.77
Egalitate
X
3.85
Western Sydney Wanderers II (F) câştigă
2
3.50
Șansă dublă
Bulls FC Academy (F) câştigă sau egal
1X
1.22
Egal sau Western Sydney Wanderers II (F) câştigă
X2
1.83
Bulls FC Academy (F) sau Western Sydney Wanderers II (F) câştigă
12
1.18
Ambele echipe marchează (GG)
Ambele echipe marchează
Da
1.45
Nicio echipă sau doar una dintre ele nu marchează
Nu
2.57
Total goluri
GG sau Peste 2.5 goluri
Ambele echipe marchează sau se vor înscrie 3 sau mai multe goluri în meci
Da
1.26
Una dintre echipe sau ambele nu vor marca și se vor înscrie 2 sau mai puține goluri în meci
Nu
3.50
GG & Peste 2.5 goluri
Ambele echipe marchează și se vor marca cel puțin 3 goluri în meci
Da
1.68
Una dintre echipe sau ambele nu vor marca sau se vor înscrie 2 sau mai puține goluri în meci
Nu
2.07
Pauză/Final
Bulls FC Academy (F)/Bulls FC Academy (F)
1/1
2.65
Bulls FC Academy (F)/Egal
1/X
11.00
Bulls FC Academy (F)/Western Sydney Wanderers II (F)
1/2
20.00
Egal/Bulls FC Academy (F)
X/1
4.85
Egal/Egal
X/X
6.20
Egal/Western Sydney Wanderers II (F)
X/2
7.50
Western Sydney Wanderers II (F)/Bulls FC Academy (F)
2/1
14.00
Western Sydney Wanderers II (F)/Egal
2/X
11.00
Western Sydney Wanderers II (F)/Western Sydney Wanderers II (F)
2/2
5.50
Scor corect
Meciul se va termina cu scorul corect de 1:0
1:0
9.10
Meciul se va termina cu scorul corect de 2:0
2:0
9.00
Meciul se va termina cu scorul corect de 2:1
2:1
7.20
Meciul se va termina cu scorul corect de 3:0
3:0
12.00
Meciul se va termina cu scorul corect de 3:1
3:1
9.50
Meciul se va termina cu scorul corect de 3:2
3:2
13.00
Meciul se va termina cu scorul corect de 4:0
4:0
19.00
Meciul se va termina cu scorul corect de 4:1
4:1
16.00
Meciul se va termina cu scorul corect de 4:2
4:2
20.00
Meciul se va termina cu scorul corect de 4:3
4:3
35.00
Meciul se va termina cu scorul corect de 0:1
0:1
13.00
Meciul se va termina cu scorul corect de 0:2
0:2
17.00
Meciul se va termina cu scorul corect de 1:2
1:2
9.80
Meciul se va termina cu scorul corect de 0:3
0:3
28.00
Meciul se va termina cu scorul corect de 1:3
1:3
17.00
Meciul se va termina cu scorul corect de 2:3
2:3
17.00
Meciul se va termina cu scorul corect de 0:4
0:4
55.00
Meciul se va termina cu scorul corect de 1:4
1:4
36.00
Meciul se va termina cu scorul corect de 2:4
2:4
36.00
Meciul se va termina cu scorul corect de 3:4
3:4
45.00
Meciul se va termina cu scorul corect de 0:0
0:0
15.00
Meciul se va termina cu scorul corect de 1:1
1:1
7.10
Meciul se va termina cu scorul corect de 2:2
2:2
9.10
Meciul se va termina cu scorul corect de 3:3
3:3
21.00
Meciul se va termina cu scorul corect de 4:4
4:4
65.00
Meciul se va termina cu oricare alt scor corect
Alt rezultat
9.10
1X2 & Total goluri (2.5)
Bulls FC Academy (F) câștigă și total goluri sub 2.5
1 & Sub 2.5
5.70
Egalitate și total goluri sub 2.5
X & Sub 2.5
5.85
Western Sydney Wanderers II (F) câștigă și total goluri sub 2.5
2 & Sub 2.5
8.80
Bulls FC Academy (F) câștigă și total goluri peste 2.5
1 & Peste 2.5
2.32
Egalitate și total goluri peste 2.5
X & Peste 2.5
7.50
Western Sydney Wanderers II (F) câștigă și total goluri peste 2.5
2 & Peste 2.5
4.65
1X2 & Total goluri (3.5)
Bulls FC Academy (F) câștigă și total goluri sub 3.5
1 & Sub 3.5
3.15
Egalitate și total goluri sub 3.5
X & Sub 3.5
5.85
Western Sydney Wanderers II (F) câștigă și total goluri sub 3.5
2 & Sub 3.5
5.30
Bulls FC Academy (F) câștigă și total goluri peste 3.5
1 & Peste 3.5
3.45
Egalitate și total goluri peste 3.5
X & Peste 3.5
7.50
Western Sydney Wanderers II (F) câștigă și total goluri peste 3.5
2 & Peste 3.5
7.10
1X2 & Total goluri (4.5)
Bulls FC Academy (F) câștigă și total goluri sub 4.5
1 & Sub 4.5
2.47
Egalitate și total goluri sub 4.5
X & Sub 4.5
4.20
Western Sydney Wanderers II (F) câștigă și total goluri sub 4.5
2 & Sub 4.5
4.50
Bulls FC Academy (F) câștigă și total goluri peste 4.5
1 & Peste 4.5
4.90
Egalitate și total goluri peste 4.5
X & Peste 4.5
20.00
Western Sydney Wanderers II (F) câștigă și total goluri peste 4.5
2 & Peste 4.5
9.50
1X2 & GG
Bulls FC Academy (F) câştigă meciul şi ambele marchează
1 & Da
2.87
Bulls FC Academy (F) câştigă meciul şi Western Sydney Wanderers II (F) nu marchează
1 & Nu
3.85
Egalitate în meci şi ambele marchează
X & Da
4.35
0:0 în timpul regulamentar
X & Nu
16.00
Western Sydney Wanderers II (F) câştigă meciul şi ambele marchează
2 & Da
5.15
Western Sydney Wanderers II (F) câştigă meciul şi Bulls FC Academy (F) nu marchează
2 & Nu
7.40
1X2 sau Total goluri (1.5)
Bulls FC Academy (F) câștigă meciul sau în meci se vor marca sub 1.5 goluri
1 sau Sub 1.5
1.50
Egalitate în meci sau se vor marca sub 1.5 goluri
X sau Sub 1.5
2.52
Western Sydney Wanderers II (F) câștigă meciul sau în meci se vor marca sub 1.5 goluri
2 sau Sub 1.5
2.42
Bulls FC Academy (F) câștigă meciul sau în meci se vor marca peste 1.5 goluri
1 sau Peste 1.5
1.02
Egalitate în meci sau se vor marca peste 1.5 goluri
X sau Peste 1.5
1.05
Western Sydney Wanderers II (F) câștigă meciul sau în meci se vor marca peste 1.5 goluri
2 sau Peste 1.5
1.04
1X2 sau Total goluri (2.5)
Bulls FC Academy (F) câștigă meciul sau în meci se vor marca sub 2.5 goluri
1 sau Sub 2.5
1.26
Egalitate în meci sau se vor marca sub 2.5 goluri
X sau Sub 2.5
2.02
Western Sydney Wanderers II (F) câștigă meciul sau în meci se vor marca sub 2.5 goluri
2 sau Sub 2.5
1.74
Bulls FC Academy (F) câștigă meciul sau în meci se vor marca peste 2.5 goluri
1 sau Peste 2.5
1.17
Egalitate în meci sau se vor marca peste 2.5 goluri
X sau Peste 2.5
1.18
Western Sydney Wanderers II (F) câștigă meciul sau în meci se vor marca peste 2.5 goluri
2 sau Peste 2.5
1.26
1X2 sau Total goluri (3.5)
Bulls FC Academy (F) câștigă meciul sau în meci se vor marca sub 3.5 goluri
1 sau Sub 3.5
1.15
Egalitate în meci sau se vor marca sub 3.5 goluri
X sau Sub 3.5
1.41
Western Sydney Wanderers II (F) câștigă meciul sau în meci se vor marca sub 3.5 goluri
2 sau Sub 3.5
1.40
Bulls FC Academy (F) câștigă meciul sau în meci se vor marca peste 3.5 goluri
1 sau Peste 3.5
1.28
Egalitate în meci sau se vor marca peste 3.5 goluri
X sau Peste 3.5
1.58
Western Sydney Wanderers II (F) câștigă meciul sau în meci se vor marca peste 3.5 goluri
2 sau Peste 3.5
1.53
1X2 sau Total goluri (4.5)
Bulls FC Academy (F) câștigă meciul sau în meci se vor marca sub 4.5 goluri
1 sau Sub 4.5
1.04
Egalitate în meci sau se vor marca sub 4.5 goluri
X sau Sub 4.5
1.21
Western Sydney Wanderers II (F) câștigă meciul sau în meci se vor marca sub 4.5 goluri
2 sau Sub 4.5
1.15
Bulls FC Academy (F) câștigă meciul sau în meci se vor marca peste 4.5 goluri
1 sau Peste 4.5
1.47
Egalitate în meci sau se vor marca peste 4.5 goluri
X sau Peste 4.5
1.95
Western Sydney Wanderers II (F) câștigă meciul sau în meci se vor marca peste 4.5 goluri
2 sau Peste 4.5
2.00
1X2 sau Total goluri (5.5)
Bulls FC Academy (F) câștigă meciul sau în meci se vor marca sub 5.5 goluri
1 sau Sub 5.5
1.006
Egalitate în meci sau se vor marca sub 5.5 goluri
X sau Sub 5.5
1.05
Western Sydney Wanderers II (F) câștigă meciul sau în meci se vor marca sub 5.5 goluri
2 sau Sub 5.5
1.05
Bulls FC Academy (F) câștigă meciul sau în meci se vor marca peste 5.5 goluri
1 sau Peste 5.5
1.56
Egalitate în meci sau se vor marca peste 5.5 goluri
X sau Peste 5.5
2.57
Western Sydney Wanderers II (F) câștigă meciul sau în meci se vor marca peste 5.5 goluri
2 sau Peste 5.5
2.42
Egal - Pariul se rambursează (DNB)
Bulls FC Academy (F) câştigă. În caz de egalitate pariul se rambursează
Bulls FC Academy (F)
1.36
Western Sydney Wanderers II (F) câştigă. În caz de egalitate pariul se rambursează
Western Sydney Wanderers II (F)
2.65
Total goluri impar/par
Totalul golurilor în meci va fi un numãr impar
Impar
1.88
Totalul golurilor în meci va fi un numãr par
Par
1.83
Bulls FC Academy (F) - Western Sydney Wanderers II (F) Cote Pariuri
Drag
Miniplayer
Close