Biletul este gol. Alege un eveniment din ofertă pentru a plasa un pariu.
Final
Selecții de top
- b*******2+ au pariat pe astaPauză/Final - 1/1
- 2+ au pariat pe astaPrima repriză - Total goluri - Sub 3.5
- I****Miză 2.00 RON1+ au pariat pe astaPrima repriză - Total goluri - Peste 3.5
- O*********Miză 10.00 RON1+ au pariat pe astaTotal goluri Norvegia (Yerema) - Peste 1.5
Total goluri
Goluri
SUB
PESTE
5.5
6.5
Prima repriză - Total goluri
Goluri
SUB
PESTE
3.5
Golul 1
Total goluri echipă
Pauză/Final
Scor corect
Prima repriză - 1X2
Total goluri asiatice
Impar/Par