Biletul este gol. Alege un eveniment din ofertă pentru a plasa un pariu.
Final
Selecții de top
- 5+ au pariat pe astaTotal goluri - Peste 5.5
- 4+ au pariat pe astaPrima repriză - Total goluri - Peste 3.5
- L*****Miză 2.00 RON2+ au pariat pe astaTotal goluri - Peste 6.5
- 1+ au pariat pe astaFinal - 2
Total goluri
Goluri
SUB
PESTE
5.5
6.5
7.5
Total goluri echipă
Goluri
SUB
PESTE
3.5
4.5
5.5
Ambele echipe marchează (GG)
Prima repriză - 1X2
Prima repriză - Total goluri
Handicap
Betis (Gammi) câştigă şi ambele echipe marchează (1 & GG)
Real Madrid (Shark) câştigă şi ambele echipe marchează (2 & GG)
Impar/Par
Prima repriză - Impar/Par